fbpx

Vispārīgā datu aizsardzības regula un atbilstība tai ietver sevī ļoti daudz juridiskos aspektus. Gan kā pareizi noregulēt attiecības ar darbiniekiem, kuru personas datus apstrādā darba devējs, gan kā pilnvarot konkrētus darbiniekus datu apstrādei.
Mārketings, grāmatvedība, informācijas tehnoloģijas, fiziskā drošība birojā un citas uzņēmuma struktūras ir ļoti tieši pakļautas datu regulai. Nepareizi organizēta personas datu aizsardzība jebkurā organizācijā ir saistāma arī ar valdes atbildību, kas ir būtisks aspekts lieliem datu apstrādātājiem.

Šajā prasību un dokumentāciju juceklī nereti gadās apmaldīties pat pieredzējušiem juristiem, tāpēc sadarbojamies ar sertificētu datu aizsardzības speciālistu komandu, kurai ir pieredze arī jurisprudencē un advokatūrā.

Sniedzam atbalstu uzņēmumiem sekojošos datu aizsardzības posmos:

 • Konsultācijas datu aizsardzībā;
 • Novērtējums un audits;
 • Datu aizsardzības noteikumu izstrāde;
 • Līgumu izvērtēšana un izstrāde;
 • Piekrišanas formas datu apstrādei;
 • Specifisku datu izmantošanas gadījumu risināšana

Pieteikties juridiskai konsultācijai

  Kā mārketingā izmanto personas datus


  Satura un tiešais mārketings

  Lasīt vairāk

  Fizisko personu dati vistiešākajā veidā ierasti tiek izmantoti tiešajā marketingā.

  SMS un E-pasta mārketings – papildus tālruņa numuram, uzņēmums var izmantot klienta vārdu, dzimumu, vecumu, dzīvesvietu, pirkumu vēsturi un citus datus par klientu.

  Šīs datu vienības ļauj uzņēmumam veiksmīgi segmentēt savu klientu datu bāzi, veidot atbilstošu saturu un precīzāk uzrunāt savu klientu.

  Vispārīgā datu aizsardzības regula šajā gadījumā gan uzņēmumam, gan tā klientam ļauj izvairīties no liekas un neefektīvas komunikācijas.

  Rādīt mazāk

  Loterijas un konkursi

  Lasīt vairāk

  Produktu vai pakalpojumu virzīšanai tirgū, kā arī pārdošanas veicināšanai lieliska mārketinga aktivitāte ir loterija vai konkurss.

  Ierasti šajos procesos neatņemama sastāvdaļa ir reģistrācija, kurā dalībniekam jānorāda savi personas dati, kuru izmantošanu jau regulē loterijas vai konkursa noteikumi.

  Šādu reģistrācijas procesu ir iespējams papildināt ar dažādiem vēlamajiem datu veidiem un iegūt uz piekrišanu balstītu gala patērētāju datu bāzi, ar kuru veidot tiešā mārketinga kampaņas.

  Rādīt mazāk

  Sociālo tīklu aktivitātes

  Lasīt vairāk

  Sociālo mediju mārketingā datu regula ir novērotājas lomā, jo katrs no mums savus personas datus un to izmantošanu uztic konkrētajam sociālajam tīklam.

  Tomēr, ir risinājumi, kuros ir iespējams izmantot jau iegūtos datus, piemēram, e-pastu datu bāzi, lai veidotu sociālo tīklu kampaņas, kā arī ir iespējams iegūt sociālo tīklu kontu ID numurus, kurus jau uzņēmums var saistīt ar citiem personu datiem.

  Rādīt mazāk

  Lojalitātes programmas

  Lasīt vairāk

  Nereti lojalitātes programma ir stratēģija, ko novērtē mārketinga vadītāji un speciālisti, kā arī klienti, bet ne uzņēmuma īpašnieki. Lojalitātes programma nav īstermiņa kampaņa, kas veicinās pārdošanu vai klientu skaitu. Tā ir ilgtermiņa vīzija, ko pareizi īstenojot, uzņēmums var pārvērst ikdienas pārdošanas kanālā.

  Datiem ir būtiska loma ikvienā lojalitātes programmā. Vispārīgā datu aizsardzības regula ļauj datu apstrādi iekļaut lojalitātes programmu noteikumos, kas ikvienai organizācijai atvieglo to ievākšanu.

  Lojalitātes programmai nav jāsniedz jūsu klientiem atlaides. Tai ir jāveicina uzticība un veiksmīga pieredze, lai klients kļūst par uzņēmuma vēstnieku.

  Rādīt mazāk

  Birojs

  Antonijas iela 22
  Latvija, Rīga

  Raksti mums

  [email protected]

  Zvani

  +371 22-3226-55
  +371 20-6879-47