fbpx

Datu aizsardzības regula – GDPR

25.maijs, kas šķietami bija kā apokalipse ierastajai darba kārtībai, nu ir aiz muguras. Biznesi nav apstājušies un rinda ar sodus saņēmušiem uzņēmumiem arī nav izveidojusies. Laikapstākļi ļauj pat paņemt neplānotu vai plānotu atvaļinājumu, lai aizmirstu maija mēneša traci ap datu regulu (GDPR, VDAR). Bet kā dzīvot tālāk? Ko darīt un ko nedarīt organizāciju mārketinga komandām ar savu klientu un partneru datu bāzēm?

E-pasta un/vai SMS mārketingu un komunikāciju kā tādu neviens nav atcēlis un datu regula neaizliedz izmantot personu datus. Joki sociālajos tīklos, tāpēc arī ir joki, jo datu aizsardzība nav jāpārvērš par izvairīšanos no tiem. Bizness mūsdienās nav iedomājams bez personu un citiem datiem. Dati ir jaunā nafta biznesā un mēs visi to ļoti labi apzināmies. Šķiet tieši tāpēc, šobrīd iestājies nogaidošs periods, lai klusībā pavērotu situāciju valstī un biznesā kopumā. Izvērtētu, ko un kā dara konkurenti vai citu valstu nozaru līderi.

BREGARDS komanda aicina kļūt par savas nozares līderi. Vispārīgā datu aizsardzības regula un brīdis pēc tās stāšanās spēkā ir apstākļi, kas ļauj uzņēmumam ātri reaģēt, pieņemt lēmumu un doties pretī jauniem izaicinājumiem. Pat ja Tavam biznesam nav datu par klientiem vai šķiet, ka visa datu saimniecība ir jādzēš, šī situācija ir, pirmkārt, jāapzina, otrkārt, jāmaina.

Ko darīt ar datu bāzi?

Nosaki savu esošo datu pamatojumu, pielietojumu un aktualitāti. Novecojuši dati ir nevērtīgi.

Pārskati jaunu datu plūsmu un apriti organizācijā.

Uzticies saviem klientiem. Nebaidi sevi un savus klientus ar regulu. Izturies atbildīgi un iedrošini savu klientu. Sniedz pamatojumu uzticībai.

Pieliec pūles, lai saglabātu savu klientu datus. Dzēst ir vienkāršākais un sāpīgākais risinājums. Ieguldi enerģiju un izmanto regulu savā labā.

Novērtē savu situāciju, datu nozīmi biznesā un nāc pēc padoma pie mums. Datu atjaunošana, datu audits, lojalitātes programmas izstrāde, konsultācija par VDAR, ekomerciju un citiem ar mārketingu saistītiem jautājumiem ir daži no mūsu pakalpojumiem. 12 gadu pieredze, svaigas zināšanas par datu apstrādes lomu biznesā ir mūsu kvalitātes zīme.

Sazinies ar savu menedžeri vai izmanto citas komunikācijas formas un nāc uz tāfelīti ēdamās kafijas. Parunāsim par Tavu biznesa potenciālu.