fbpx

Ekomercijai veltīts pasākums Rīgā? Ar starptautiska līmeņa spīkeriem un TOP zīmolu pārstāvjiem daloties pieredzē? Rīgā? Jā, tas tiešām notika. Un, paldies, organizatoriem – Scandiweb par šo pasākumu, kurš norisinājās 15.martā un pulcēja nozares speciālistus un entuziastus, lai Baltijas reģiona ekomercijas latiņa tiktu celta atbilstoši pasaules tendencēm. Arī Bregards komanda ne tikai apmeklēja šo konferenci, bet arī dalījās ar informāciju par mūsu piedāvātajiem risinājumiem ekomercijas un tiešā mārketinga jautājumos ar izdales materiālu palīdzību un ēdamo kafiju no Coffee Pixels.

Pie lietas.. Apmeklējot eCOM360, centāmies dzirdēt iespējami daudz. Šķiet, mums izdevās. Piedāvājam nelielu skaitu svarīgāko atziņu, ko guvām sev un kuras apstiprināja mūsu esošās pārliecības, sajūtas un nākotnes redzējumu.

Ekomercija visos tirgot attīstās un attīstās ļoti strauji. Vidēji 56% gadā. Tomēr, liela nozīme ir arī sajūtām, tiešai saskarsmei un reālai pieredzei veikalā, salonā vai uz ielas. Uzņēmumi integrē tehnoloģijas savos offline tirdzniecības vai pakalpojumu sniegšanas punktos, lai iegūtu informāciju un datus no klientiem arī šajā aspektā.

Zīmola tēls un lojalitāte ir nepārtraukts darbs. Tas veidojas ilgstoša darba rezultātā, izmantojot pilnīgi visus instrumentus un saturu, kas veido klientu pieredzi par uzņēmumu vai zīmolu. Klientu prasībām un ekspektācijām atbilstošs saturs, tehnoloģijas un serviss ir tās lietas, kas veido veiksmīgu pieredzi un uzticību ilgtermiņā.

Vai zināji, ka šobrīd pasaulē populārākais “search”, jeb meklēšanas kanāls nav Google? Izrādās, ka Amazone tiek lietots biežāk. Kas meklē, tas atrod. Un, ja klients atrod, pērk vai lieto, tad parasti arī atstāj datus par sevi. Par datu nozīmi, izrādās, nerunā tikai BREGARDS. Par to daudz runāja arī eCOM360 spīkeri. Padziļināta klientu datu analīze, segmentācija un aktīva e-pasta mārketinga izmantošana no UBER pārstāvjiem skan tik labi. Tas tikai vēlreiz apstiprina, ka e-pasta mārketings nemirst.

Biometrija. Pie mums vēl tikai attīstās dažādi mobilie risinājumi, piemēram, verifikācija ar pirkstu nospiedumu. Bet Āzijas reģionā jau darbojās tādi risinājumi kā “Smile to pay”. Mūs sagaida interesanta nākotne..

Vairākkārt izskanēja ieteikums kopēt nevis tuvāko konkurentu darbības un pieredzi attiecībā uz ekomercijas un UX risinājumiem, bet gan skatīties uz tiem flagmaņiem, kuri Tev pašam kā personai ir snieguši labāko servisu, pieredzi un komunikāciju. Ja darbojies auto nozarē, bet attiecībā uz web pieteikumiem Tev ļoti patīk finanšu sektora uzņēmumu risinājumi, tad centies tuvināties patiešām labākajai praksei kopumā, nevis tikai savā nozarē.

Visbeidzot, mobilā versija, mobilā pieredze, feedback un citi jautājumi, kas skar mobilo telefonu.

Jautājiet saviem klientiem atgriezenisko saiti, jo tie ir kārtējie dati par to, kā klients Tevi vērtē un vai būtu gatavs Tevi ieteikt kādam. E-pasts, SMS, mobilā aplikācija vai jebkādi citi risināumi, kas ļauj Taviem klientam ātri un ērti novērtēt Tavu preci vai pakalpojumu. Rūpējies par to, kā Tevi redz un saprot klienti mobilajā tālrunī.