fbpx

Sekot modes tendencēm, smelties idejas no konkurentiem vai ekspertiem? Ne velti ir teiciens: “Velosipēdu no jauna neatklāsi”. Arī mārketinga nozarē šķietami viss ir izmēģināts un ja nav, tad katra jaunā iespēja vai risinājums var tikt nokopēts, uzlabots vai sabojāts.

Mēs radām savus noteikumus un mums patīk būt atšķirīgiem, tāpat kā ikvienam no jums – uzņēmējiem ar savu zīmolu un stāstu. No angļu valodas, database marketing: tiešā mārketinga forma, izmantojot esošo un potenciālo klientu datus, lai izmantotu personisku komunikāciju, mārketinga mērķu īstenošanai. 12 gadu laikā, uzņēmuma Sales.lv komanda ir piedalījusies neskaitāmu kampaņu īstenošanā un guvusi neatsveramu pieredzi. BREGARDS ir mārketinga aģentūra, kas īsteno kompleksus, ar datu bāzi saistītus risinājumus, piemēram, e-pasta un SMS kampaņas, datu ievākšanas stratēģijas, lojalitātes programmu veidošanu un citus.

Esam metuši izaicinājumu paši sev un aicinām Tevi izaicināt sava biznesa komunikācijas stratēģiju. Ja arī Tev nav mārketinga komanda vai vārdu salikumu mārketinga stratēģija neattiecini uz sevi, BREGARDS aicina ticēt un tiekties uz rezultātu, ne tikai ikmēneša pārdošanas rādītājos, bet arī komunikācijas potenciālā.

Vai zināji, ka kafija ir otrs lielākais bizness pasaulē aiz naftas ieguves un realizācijas? Mēs gaidām Tavu zvanu vai ziņu un aicinām uz tasi kafijas, lai aprunātos par Tavu biznesu un tā potenciālu. Šāda tikšanās izmaksās 1 stundu Tava laika.

 

BRegards,

Jānis Karāns