fbpx

Daudz tiek runāts, ka krīzēs rodas jauni biznesi, idejas, veiksmes stāsti un, protams, arī pieredze. Nenoliedzami, tas tā arī ir un pieredze rodas arī Taviem klientiem, attiecībā pret Tavu biznesu un zīmolu.

Šobrīd, kad daudzi uzņēmumi samazina vai pārskata savus mārketinga budžetus un pat komandas, gribu vērst uzmanību uz to, ka mārketinga komunikācijas apturēšana ilgtermiņā var maksāt vairāk, nekā turpināt to uzturēt un pielāgot situācijai.

Šobrīd vairākiem mūsu klientiem novērojām ievērojamu e-pasta mārketinga kampaņu efektivitātes palielināšanos, tāpēc nolēmām apskatīt kopējos rādītājus ilgākā laika posmā.

Šī gada marta un aprīļa mēnešos ir sasniegti augstākie ‘Open-rate’, jeb e-pastu atvēršanas rādītāji kopš 2019.gada janvāra. Šādu rezultātu varam skaidrot arī ar daudz izskanējušiem pētījumiem par to, ka šobrīd cilvēki paliek mājās un daudz vairāk laika pavada pie saviem datoriem, telefoniem un planšetēm. Netraucēti, bez lielas steigas apskata ienākošos e-pastus, lasa SMS un citus saziņas kanālus ar ārpasauli – Tavu biznesu.

Šobrīd ir labākais laiks, lai plānotu un īstenotu e-pasta mārketinga kampaņas, jo Tavam klientam ir laiks. Ja spēsi piegādāt aktuālu un noderīgu saturu vai piedāvājumu, Tavs klients būs aktīvāks un reaģēs ātrāk, kā ikdienā.

Mūsu sajūtas un novērojumus labi apstiprina arī Latvijas Reklāmas asociācijas un Māra Nagļa vadītās intervijas ar nozares profesionāļiem. Galvenā atziņa – “nenoraut stop krānu”, bet gan pielāgot komunikāciju un izmantot šo laiku, lai īpaši pievērstu uzmanību attiecībām ar esošiem klientiem.

Saite uz intervijām: https://bit.ly/marketingvscovid