fbpx

Mārketinga komunikācijas stratēģija

Kāpēc? / Kā?

Bizness ir, klienti ir. Informācija un dati par klientiem arī ir. Ko ar to iesākt? Kā pareizi pielietot un vai vispār pielietot? Cik izmaksās datu bāzes mārketinga risinājumi ilgtermiņā un vai no tā būs kāda vērtība biznesam?

Visi šie jautājumi, kurus nereti uzdod Tu kā biznesa īpašnieks vai mārketinga vadītājs ir atbildami. Sākotnēji palīdzēsim saprast, cik vērtīgi ir dati Tavam biznesam un vai tiem ir pamatojums būt Tavā organizācijā, pamatojoties uz GDPR prasībām. Potenciāls, ko iesākt ar šo biznesa resursu – datiem ir neizmērāms. Daudzu gadu laikā esam redzējuši un īstenojuši ļoti dažādus mārketinga un saziņas risinājumus, kam pamatā ir vien daži klientu datu veidi.

Datu bāzes mārketings noteikti ir ilgtermiņa stratēģija. Protams, sezonālas vai īstermiņa kampaņas, kas ir pārdomātas un sagatavotas ar konkrētu mērķi bieži vien ir ļoti veiksmīgas. Un tieši tāpēc, tās tiek atkārtotas.

E-pasta mārketinga stratēģija vai pilnīga datu plūsmas izstrāde organizācijā ir risinājumi, ko spējam piegādāt Tavam biznesam. Piesakies konsultācijai pie kafijas tases un nāc ciemos.

Piesakies konsultācijai


E-pasta mārketings

Sasniedz un pārsteidz savu klientu

Vairāk »

SMS mārketings

Efektīvākais komunikācijas kanāls

Vairāk »

Dizains un noformēšana

Piesaisti klienta uzmanību 3 sekundēs

Vairāk »

HTML/CSS/API

Runājam arī šādās valodās

Vairāk »

Programmatūras

Sistēmu atbilstība biznesa vajadzībām

Vairāk »

Datu bāzes administrēšana atbilstoši GDPR

Datu apstrādes cikls organizācijā

Vairāk »

Mārketinga ārpakalpojumi

Ietaupi uzņēmuma resursus

Vairāk »

Lojalitātes programmas

Ceļš uz klientu kā pārdevēju

Vairāk »

Audits un konsultācijas

Skats no malas

Vairāk »