fbpx
ExpertSender

Jauna e-komercijas profesionāļu komanda Baltijas valstīs ir gatava Tava biznesa izaicinājumiem

Kā tiešā mārketinga aģentūra mēs nemitīgi meklējam saviem klientiem labākos risinājumus. Mūsu galvenais mērķis ir sekmēt mārketinga komunikāciju, attīstot šos risinājumus un izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Ar lepnumu varam jūs iepazīstināt ar mūsu jauno partneri. Iedarbīgu e-komercijas platformu jūsu biznesam. ExpertSender ir daudzkanālu e-komercijas platforma, kas radīta, lai palīdzētu strauji augošiem uzņēmumiem palielināt ieņēmumus, izmantojot mārketinga automatizāciju ar e-pasta, SMS, mājaslapas, Web Push, Mobile Push, Facebook un Google auditorijām, mobilajām lietotnēm un citiem resursiem.

Kampaņu vadība

Daudzkanālu mārketinga centrs

Dizains un programmēšana

E-komercijas platforma ExpertSender katru gadu nosūta vairāk nekā 15 miljardu mārketinga ziņu vairāk nekā 300 uzņēmumiem un 1000 zīmoliem visā pasaulē. Uzņēmuma dalība organizācijās, kuras nosaka un veicina labāko mārketinga un e-pasta piegādājamības praksi, ļauj mūsu komandām vienmēr būt ar aktuālāko redzējumu un pieredzi.

Bregards un ExpertSender sadarbības mērķis ir veicināt reklāmguvumus un palielināt Bregards klientu pārdošanas apjomus Baltijā. Katru no šīm funkcijām un risinājumiem var izmantot dažādos mārketinga kanālos, lai labāk apmierinātu jūsu klientu vēlmes un sekmētu biznesa attīstību.

Sazinies ar mums

  DAUDZKANĀLU ZIŅOJUMAPMAIŅA

  Sasniedziet visu ar e-pasta, SMS, mājaslapas un citu digitālo kanālu palīdzību. Sniedziet klientiem tieši to, ko viņi vēlas, izmantojot personalizētu saturu, kas balstīts uz viņu uzvedību. Ne visi klienti izturas vienādi, katram ir savas vajadzības un vēlmes.

  PRODUKTU IETEIKUMI

  Palieliniet vidējo pasūtījuma vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot produktu ieteikumu risinājumu.Palieliniet iesaisti ar vilinošiem produktu ieteikumiem, kas balstīti klientu uzvedībā.Ļaujiet, lai e-komercijas platforma ExpertSender atrod visefektīvāko stratēģiju, maksimāli palielinot piepārdošanas un “upsell” pārdošanas iespējas.

  UZVEDĪBAS TĪMEKĻĀ VIETNĒ SEGMENTĒŠANA

  Klientu uzvedība tīmekļa vietnē ir jūsu iespēja. Izmantojiet datus par klientu uzvedību tīmekļa vietnē, viņus interesējošajiem produktiem un iepirkšanās paradumiem. eRFM modelis ir efektīvs līdzeklis, lai nodrošinātu, ka visi jūsu klienti saņem pēc iespējas atbilstošāku saturu, kas saskan ar viņu klienta profilu.

  PĒCPĀRDOŠANAS ATTIECĪBU VEIDOŠANA

  Lieciet klientiem pirkt atkārtoti, nevis tikai vienu reizi.Palieliniet klientu vērtību un iesaisti, palielinot viņu pirkumu biežumu, izmantojot personalizētas lojalitātes programmas.

  PAMESTAIS GROZS

  Atgūstiet klientus, samazinot groza pamešanas procentu, vai palieliniet pārdošanas apjomus, liekot klientiem atgriezties jūsu mājaslapā, pievilinot viņus ar paziņojumiem par zemāku cenu produktiem, kurus viņi iepriekš ir meklējuši. Mērķtiecīgi strādājiet ar klientiem, kuri pametuši iepirkumu grozu internetā, e-pastā un mobilajos kanālos.

  KLIENTU DZĪVES CIKLA AUTOMATIZĀCIJA

  Palieliniet klientu noturēšanas procentu. Automatizējiet klientu dzīves ciklu dažādos posmus, lai piesaistītu viņu uzmanību, parādītu piedāvājumu un liktu viņiem izdarīt pasūtījumus, kā arī veicinātu lojalitāti nākotnē.