fbpx

Mārketinga pakalpojumi

ļaus Tev ieraudzīt jaunu datu bāzes potenciālu.

E-pasta mārketings

Sasniedz un pārsteidz savu klientu

Vairāk »

SMS mārketings

Efektīvākais komunikācijas kanāls

Vairāk »

Dizains un noformēšana

Piesaisti klienta uzmanību 3 sekundēs

Vairāk »

HTML/CSS/API

Runājam arī šādās valodās

Vairāk »

Programmatūras

Sistēmu atbilstība biznesa vajadzībām

Vairāk »

Datu bāzes administrēšana atbilstoši GDPR

Datu apstrādes cikls organizācijā

Vairāk »

Mārketinga komunikācijas stratēģijas

Kāpēc? / Kā?

Vairāk »

Lojalitātes programmas

Ceļš uz klientu kā pārdevēju

Vairāk »

Audits un konsultācijas

Skats no malas

Vairāk »

Mārketinga ārpakalpojumi

Ietaupi uzņēmuma resursus

Vairāk »

Mārketinga automatizācija

Tehniskie risinājumi.

Vairāk »

Mums uzticas

PINS

BREGARDS aģentūra vienmēr sniedz profesionālu atbalstu – komanda ar kuru strādājam ir ar augstu atbildības sajūtu, elastīga, atsaucīga, pretīmnākoša un precīza savā darbā, kā arī spēj izpildīt dotos uzdevumus īsos termiņos. Sākot sadarbību, komanda ātri pielāgojās mūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām un dinamiskajai darba videi. Vienmēr zinām, ka BREGARDS centīsies atrast labāko risinājumu!

Baltic Travel Group

Bregards ir nozīmīga daļa mūsu mārketinga sistēmā un atbalsts, kuru novērtējam ik dienas. Esam sajūsmā par iespēju viegli, operatīvi un kvalitatīvi komunicēt, lai varētu saviem klientiem un partneriem nodrošināt labu servisu. Šī ir sadarbība, kuru mēs noteikti vēlamies turpināt, kā arī ar pārliecību sirdī iesakām citiem.

Thermowhite

SIA Thermowhite Baltic ir izveidojusies veiksmiga sadarbība ar SIA Bregards uzņēmumu. Ieinteresētība, profesionalitāte, individuāla attieksme un ideju pielāgošana uzņēmuma vajadzībām – šie varētu būt atslēgas vārdi sadarbībai ar Bregards, jo saņemam augstu servisu, attieksmi un kvalitatīvu pakalpojumu.

CIRCLE K

Loterijas.lv

Esam pilna servisa loteriju organizēšanas aģentūra Loterijas.lv, kuras ikdiena paiet ideju radīšanā, mehānismu izstrādē un komunikācijā ar saviem klientiem. Augsti novērtējam BREGARDS komandu, kuri ātrā un kvalitatīvā veidā sniedz savu kompetenci GDPR un e-pastu mārketinga sfērā.

LIKTA

Intrum

Ar SIA Bregards sadarbojamies kopš 2015.gada, veiksmīgi izmantojot e-pastu un sms platformu ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. SIA Bregards ir pierādījuši, ka ar saviem tehniskajiem resursiem spēj nodrošināt liela apjoma ātru e-pastu izsūtīšanu, kā arī palīdz ar papildus idejām un risinājumiem labāku rezultātu sasniegšanai. Īpaši vēlamies izcelt ērto sistēmas personalizēšanas funkcionalitāti. Rekomendējam šo uzņēmumu kā drošu, uzticamu un profesionālu sadarbības partneri e-pasta mārketinga jautājumos un ar to saistīto pakalpoumu sniegšanā.

VILGERTS

Transports24

Piesakies konsultācijai