fbpx

Vienīgā tiešā mārketinga aģentūra Latvijā

BREGARDS rada mūsdienīgu mārketinga komunikācijas infrastruktūru Tavam biznesam. Mēs ticam, ka veiksmīga esošo kleintu datu apsaimniekošana ir priekšnoteikums spēcīga zīmola digitālajam tēlam.

Vairāk kā 7 gadus strādājam ar E-pasta mārketinga sistēmām un kampaņu plānošanu. Aģentūra BREGARDS ir veidojusies pēc iegūtās klientu uzticības, nodot mūsu pārziņā esošo klientu komunikācijas jautājumus. 

“Vienmēr, izdari vairāk. Tā dara tikai retais.” Šādi tulkojot zināmu sakāmvārdu, esam to ieviesuši darbā ar klientiem. Tiešā mārketinga aģentūra BREGARDS ir vēl viens ‘extra’ solis, ko speram, lai saviem klientiem sniegtu vairāk.

Katra veiksmīga biznesa pamatā ir spēcīga un spējīga komanda. Mēs ticam, ka viens no pamatakmeņiem ir arī savstarpēja uzticība. Tāpēc, mēs izvirzām augstākos mērķus sev un saviem klientiem.

Esam gatavi veidot jaunu konceptu kā uzņēmumiem strādāt ar esošiem klientiem un radīt apstākļus, kas veicina zīmolu digitālās kvalitātes. Mūsu pakalpojumi un darbības balstās uz klienta redzējumu, lai apvienojot to ar pieredzi un zināšanām, veiksmīgi sasniegtu virsotnes.

Esam pārliecināti, ka aģentūra BREGARDS kļūs par izvēli #1 jautājumos, kas skar E-pasta mārketingu un komunikācijas procesus ar uzņēmuma klientiem. Kā arī kļūsim par būtisku sistēmu izstrādātāju un radošo aģentūru partneri.

“Digital age is like a journey towards the unknown, and it forces us to dream bigger creatively and dive deeper analytically. Database marketing agency BREGARDS has been an active digital traveler for years already and with our experience, we’ll be happy to pack your bags and take you along on our journey.”

Birojs

Dzirnavu iela 37-63
Rīga, Latvija

Zvani

+371 22-3226-55

Piesakies konsultācijai