fbpx

Vienīgā tiešā mārketinga aģentūra Latvijā

BREGARDS rada mūsdienīgu mārketinga komunikācijas infrastruktūru Tavam biznesam. Mēs ticam, ka veiksmīga esošo kleintu datu apsaimniekošana ir priekšnoteikums spēcīga zīmola digitālajam tēlam.

Vairāk kā 7 gadus strādājam ar E-pasta mārketinga sistēmām un kampaņu plānošanu. Aģentūra BREGARDS ir veidojusies pēc iegūtās klientu uzticības, nodot mūsu pārziņā esošo klientu komunikācijas jautājumus. 

“Vienmēr, izdari vairāk. Tā dara tikai retais.” Šādi tulkojot zināmu sakāmvārdu, esam to ieviesuši darbā ar klientiem. Tiešā mārketinga aģentūra BREGARDS ir vēl viens ‘extra’ solis, ko speram, lai saviem klientiem sniegtu vairāk.

Katra veiksmīga biznesa pamatā ir spēcīga un spējīga komanda. Mēs ticam, ka viens no pamatakmeņiem ir arī savstarpēja uzticība. Tāpēc, mēs izvirzām augstākos mērķus sev un saviem klientiem.

Esam gatavi veidot jaunu konceptu kā uzņēmumiem strādāt ar esošiem klientiem un radīt apstākļus, kas veicina zīmolu digitālās kvalitātes. Mūsu pakalpojumi un darbības balstās uz klienta redzējumu, lai apvienojot to ar pieredzi un zināšanām, veiksmīgi sasniegtu virsotnes.

Esam pārliecināti, ka aģentūra BREGARDS kļūs par izvēli #1 jautājumos, kas skar E-pasta mārketingu un komunikācijas procesus ar uzņēmuma klientiem. Kā arī kļūsim par būtisku sistēmu izstrādātāju un radošo aģentūru partneri.

“Digital age is like a journey towards the unknown, and it forces us to dream bigger creatively and dive deeper analytically. Database marketing agency BREGARDS has been an active digital traveler for years already and with our experience, we’ll be happy to pack your bags and take you along on our journey.”

Mums uzticas

PINS

BREGARDS aģentūra vienmēr sniedz profesionālu atbalstu – komanda ar kuru strādājam ir ar augstu atbildības sajūtu, elastīga, atsaucīga, pretīmnākoša un precīza savā darbā, kā arī spēj izpildīt dotos uzdevumus īsos termiņos. Sākot sadarbību, komanda ātri pielāgojās mūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām un dinamiskajai darba videi. Vienmēr zinām, ka BREGARDS centīsies atrast labāko risinājumu!

Baltic Travel Group

Bregards ir nozīmīga daļa mūsu mārketinga sistēmā un atbalsts, kuru novērtējam ik dienas. Esam sajūsmā par iespēju viegli, operatīvi un kvalitatīvi komunicēt, lai varētu saviem klientiem un partneriem nodrošināt labu servisu. Šī ir sadarbība, kuru mēs noteikti vēlamies turpināt, kā arī ar pārliecību sirdī iesakām citiem.

Thermowhite

SIA Thermowhite Baltic ir izveidojusies veiksmiga sadarbība ar SIA Bregards uzņēmumu. Ieinteresētība, profesionalitāte, individuāla attieksme un ideju pielāgošana uzņēmuma vajadzībām – šie varētu būt atslēgas vārdi sadarbībai ar Bregards, jo saņemam augstu servisu, attieksmi un kvalitatīvu pakalpojumu.

CIRCLE K

Loterijas.lv

Esam pilna servisa loteriju organizēšanas aģentūra Loterijas.lv, kuras ikdiena paiet ideju radīšanā, mehānismu izstrādē un komunikācijā ar saviem klientiem. Augsti novērtējam BREGARDS komandu, kuri ātrā un kvalitatīvā veidā sniedz savu kompetenci GDPR un e-pastu mārketinga sfērā.

LIKTA

Intrum

Ar SIA Bregards sadarbojamies kopš 2015.gada, veiksmīgi izmantojot e-pastu un sms platformu ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. SIA Bregards ir pierādījuši, ka ar saviem tehniskajiem resursiem spēj nodrošināt liela apjoma ātru e-pastu izsūtīšanu, kā arī palīdz ar papildus idejām un risinājumiem labāku rezultātu sasniegšanai. Īpaši vēlamies izcelt ērto sistēmas personalizēšanas funkcionalitāti. Rekomendējam šo uzņēmumu kā drošu, uzticamu un profesionālu sadarbības partneri e-pasta mārketinga jautājumos un ar to saistīto pakalpoumu sniegšanā.

VILGERTS

Transports24

Birojs

Dzirnavu iela 37-63
Rīga, Latvija

Zvani

+371 22-3226-55

Piesakies konsultācijai