fbpx

2018. gada 11. un 12. oktobrī, izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde RIGA COMM 2018. Šajā gadā izstādes dalībnieku vidū arī mēs – BREGARDS aģentūra.

Riga Comm dalībniekiem mūsu stendā būs iespēja iepazīt Latvijā maz novērtētā tiešā mārketinga iespējas un potenciālu, iepazīties ar aģentūras pārstāvjiem, izpildīt testu, kas atklās, cik gatavi esat Vispārīgas datu aizsardzības regulas prasību ievērošanai mārketingā, kā arī laimēt kādu pārsteiguma balvu.

Savukārt, 11.oktobrī, plkst. 11:20 uz Digitālā mārketinga skatuves kāps BREGARDS aģentūras vadītājs Jānis Karāns. Kopā ar ekspertiem no zvērinātu advokātu biroja Vilgerts un IT risinājumu sniedzēja Datakom, Jānis apskatīs Vispārīgās datu aizsardzības regulas nozīmi mārketingā un pārdošanā.

“Patiesība ir tāda, ka datu regula nav mehānisms, kā panākt atbrīvošanos no datiem. Datu regula ir nepārprotams un neatliekams aicinājums apzināt un sakārtot fizisko personu datus, lai saglabājot rūpes par klientiem, netiek aizskarts to privātums.”

Lasīt tālāk »

Nāc uz tikšanos RIGA COMM

Ja tiešā mārketinga jautājumi un datu bāzes pielietošana dažādu organizāciju procesos ir aktuāla arī Tavā biznesā, piesakies uz tikšanos 11. vai 12. oktobrī.
Pirmajiem 10 dāvinām bezmaksas ieejas biļeti uz 2 dienu izstādi RIGA COMM.