fbpx

AĢENTŪRAS UN PARTNERI

esat laipni aicināti saziņai ar BREGARDS. Sniegsim atbalstu gan jaunu, gan esošu zīmolu digitālajiem lēcieniem.

Aģentūras un Partneri

Veiksmīgi sadarbojamies ar mārketinga un radošajām aģentūrām, mājas lapu un aplikāciju izstrādātājiem, kuri saviem klientiem vēlas sniegt plašāku piedāvājumu un redzējumu. E-pasta mārketings ir tikai viens no komunikācijas kanāliem, ko nodrošinām. 2018.gads ir īpaši nozīmīgs mārketinga nozarei, jo kopā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu mārketinga procesiem būs jāmainās. 

Mēs sniedzam konsultācijas un atbalstu ne tikai uzņēmumiem, bet arī mārketinga aģentūrām, lai tās pilnvērtīgi spētu sniegt savus pakalpojumus arī turpmāk.

Kopā ar pilna servisa loteriju un izlošu aģentūru, strādājam pie kompleksiem pārdošanas un mārketinga risinājumiem, kas īpaši paredzēti ražošanas uzņēmumiem. Tāpat, risinām lielu daļu lojalitātes programmu izstrādes un administrēšanas jautājumus.

Sakārtoti datu bāzes procesi, pārdomāta komunikācija un rezultatīvas kampaņas, lai uzņēmuma mārketings veiksmīgi attīstītos ilgtermiņā.

  Mums uzticas

  PINS

  BREGARDS aģentūra vienmēr sniedz profesionālu atbalstu – komanda ar kuru strādājam ir ar augstu atbildības sajūtu, elastīga, atsaucīga, pretīmnākoša un precīza savā darbā, kā arī spēj izpildīt dotos uzdevumus īsos termiņos. Sākot sadarbību, komanda ātri pielāgojās mūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām un dinamiskajai darba videi. Vienmēr zinām, ka BREGARDS centīsies atrast labāko risinājumu!

  Baltic Travel Group

  Bregards ir nozīmīga daļa mūsu mārketinga sistēmā un atbalsts, kuru novērtējam ik dienas. Esam sajūsmā par iespēju viegli, operatīvi un kvalitatīvi komunicēt, lai varētu saviem klientiem un partneriem nodrošināt labu servisu. Šī ir sadarbība, kuru mēs noteikti vēlamies turpināt, kā arī ar pārliecību sirdī iesakām citiem.

  Thermowhite

  SIA Thermowhite Baltic ir izveidojusies veiksmiga sadarbība ar SIA Bregards uzņēmumu. Ieinteresētība, profesionalitāte, individuāla attieksme un ideju pielāgošana uzņēmuma vajadzībām – šie varētu būt atslēgas vārdi sadarbībai ar Bregards, jo saņemam augstu servisu, attieksmi un kvalitatīvu pakalpojumu.
  Mārketinga Aģentūra
  Mārketinga Aģentūra
  Mārketinga Aģentūra

  Datu bāzes mārketingam bieži ir nozīme kopējā mārketinga komunikācijas plānā. Stratēģija, kādā tiek veidota organizācijas datu bāze un tās pielietošana nereti var izrādīties būtiska dažādu citu mārketinga aktivitāšu sarakstā.

  Lasīt vairāk

  E-pasta mārketings, SMS mārketings, bieži tiek uzskatīti kā atsevišķi mārketinga kanāli vai veidi, par kuriem nereti pieņemts runāt pat kā par atsevišķām nozarēm. Ir virkne e-pasta mārketinga platformu un ne mazāk dažādu risinājumu, kuru galvenā funkcija ir SMS sūtīšana. BREGARDS aģentūras filozofija ir redzēt šos abus kanālus kā vienotu, jo ļoti bieži uzņēmuma datu bāze satur ne tikai vienu datu avotu.

  Datu bāzes mārketings reti tiek skatīts kā vienots risinājums, tomēr, daudzu gadu pieredze, organizējot simtiem dažādu mārketinga kampaņu, kur tiek izmantota datu bāze, esam pārliecinājušies, ka lielāku atdevi var sasniegt, izmantojot kompleksus datu bāzes ievākšanas risinājumu, to stratēģiski administrējot un veicot pārdomātas aktivitātes, lai SMS sūtīšana un e-pastu sūtīšana dotu maksimālu atbalstu viena otrai.

  Rādīt mazāk

  Birojs

  Dzirnavu iela 37-63
  Rīga, Latvija

  Raksti mums

  [email protected]

  Zvani

  +371 22-3226-55
  +371 20-6879-47